Sprzedaż Kostki Brukowej i Ogrodzeń

Ogrodzenia i Palisady Łupane Joniec

CALLISTO

Ogrodzenia i Palisady Łupane Joniec

Jesteśmy Dystrybutorem Firmy produkujących galanterie betonową Ogrodzeń Joniec. Wyroby charakteryzują się najwyższą jakością pod każdym względem, stanowią wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Nasza Firma znajduje się 4km od Książa Wielkiego w miejscowości Krzeszówka województwo małopolskie. Do miejscowości takich jak Miechów mamy 18km, Jędrzejów 25km, Sędziszów 14km, Kozłów 13km, Kazimierza Wielka 30km, Pińczów 35km, Słomniki 35km, Proszowice 35km, Kraków 50km, Kielce 50km.

Zakres naszej Działalności to Małopolska, Świętokrzyskie, Śląskie i Podkarpackie. Chcąc obniżyć koszty a przez to dać Klientowi najlepszą ofertę Kostkę Brukową bierzemy w zakładzie Produkcyjnym i dostarczamy bezpośrednio do Klienta Tirami z HDS samo rozładunkowe (23tony 160m2 kostki 6cm) lub jeśli klient ma czym rozładować Tirami typu plandeka (24tony 170m2 kostki 6cm2).Przy mniejszych ilościach Kostka jest wysyłana bezpośrednio z naszej siedziby samochodami z HDS. Produkty firmy Joniec można zobaczyć u nas gdzie państwo mogą wybrać dla siebie najlepszą opcje kształtu, wielkości i kolorystyki.

430718082285f0bf41324a5f71ec9c5c

Ogrodzenia Łupane Joniec

Joniec to uznany na rynku producent ogrodzeń odznaczający się bogatym doświadczeniem zarówno w produkcji, jak i dystrybucji wyjątkowych konstrukcji, takich jak ogrodzenia, podmurówki, bloczki elewacyjne czy gazony. Dba o zachowanie jak najwyższych standardów w produkcji i obsłudze Klienta. Dzięki nim ogrodzą Państwo swój dom w sposób solidny i estetyczny. Firma Joniec zaprasza do współpracy.

MIASTA NASZYCH DOSTAW:

CALLISTO

Ogrodzenia Łupana Firmy Joniec

Specjalnością produkcji Firmy Joniec są niewątpliwie ogrodzenia łupane i betonowe-modułowe. Oferujemy szeroki wybór elementów niezbędnych do ich budowy. Wybór najciekawszych rozwiązań i projektów zawsze pozostaje kwestią indywidualną, niemniej jednak staramy się zapewnić Państwu jak największą pomoc i doradztwo w tym zakresie.

W ofercie znajdą więc Państwo m.in. wysokiej klasy pustaki ogrodzeniowe, a także profesjonalne i eleganckie betonowe słupki ogrodzeniowe.Ogrodzenia łupane Ogrodzenia modułowe Podmurówki Daszki betonowe Naszym sztandarowym produktem są konstrukcje łupane typu: GORC de Luxe oraz GORC Supreme. Ogrodzenia wykonane z elementów łupanych są autorskim pomysłem Firmy JONIEC, która jako pierwsza wprowadziła tego typu rozwiązanie na rynek polski. Kolejną propozycją w naszej ofercie są ogrodzenia betonowe modułowe. Są one niezwykle proste w montażu co powoduje, że jest to tańsza alternatywa w stosunku do modeli łupanych.

Oferujemy konstrukcje modułowe, których kształt nawiązuje do koła: systemy MODYŃ i ROUND oraz konstrukcje, których wygląd imituje cegłę klinkierową: systemy ASTRA BRICK i ASTRA MULTIGRAIN.. Dużą popularnością cieszą się wyroby, które mają postać paneli lub siatki. Doskonałym uzupełnieniem tego typu konstrukcji są podmurówki, które znacząco ułatwiają i przyspieszają ich budowę. Nasze podmurówki nadają się także do budowy ogrodzeń drewnianych, kutych, murowanych oraz metalowych. W przypadku budowy płotów tymczasowych polecamy stopę betonową, która zapewnia, że będzie spełniony zasadniczy warunek dla budowli tego typu, tj. szybki montaż i demontaż.

Oferowane przez firmę JONIEC słupki oraz pustaki ogrodzeniowe są elementami nie tylko wyjątkowo wytrzymałymi i trwałymi. To również niezwykła estetyka oraz nowoczesny wygląd, dzięki którym każda konstrukcja staje się niepowtarzalna i elegancka. Łatwość montażu i doskonałe możliwości aranżacji sprawiają, że zarówno słupki betonowe, jak i bloczki łupane, stają się idealnym rozwiązaniem dla Państwa domu, czy siedziby firmy. .

Palisada Łupana Firmy Joniec

Palisady łupane to elementy niezwykle dekoracyjnie wykorzystywane w architekturze ogrodowej do zabezpieczania skarp, tworzenia ciekawych wielopoziomowych kompozycji terenu. Służą również do wykańczania obrzeży: trawników, schodów, wjazdów, parkingów oraz do wyznaczania rabat kwiatowych.