Wypożyczalnia CALLISTO

O nas

Dowiedz się więcej o nas

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni narzędzi. Posiadamy szeroki asortyment, który pomoże przy najróżniejszych pracach. W trosce o bezpieczną, wydajną i komfortową pracę oferujemy naszym klientom urządzenia najlepszych światowych marek. Proponujemy wypożyczanie narzędzi w dogodnych systemach dla klienta: wypożyczalnia glebogryzarek, zagęszczarek, cykliniarek, zsypów budowlanych, agregatów, młotów, wiertarek, laserów, betoniarek, niwelatorów, kamer, odkurzaczy, myjek, podnośników, przecinarek, pił, rusztowań, wiertnic, skoczków.

 

Nasza oferta skierowana jest dla firm oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego, elektronarzędzi i maszyn do prac ogrodowych. Dzięki naszym usługom każda budowa, remont czy prace w ogrodzie staną się o wiele łatwiejsze. Oferujemy bardzo szeroki zakres wynajmowanych sprzętów. Prace ogrodowe, zagęszczanie gruntu, obróbka betonu, kucie i wiercenie, osuszanie budynków czy prace na wysokości to tylko jedne z nielicznych dziedzin, w których Nasza firma jest w stanie udzielić fachowej pomocy.

 

Oferuje wynajem maszyn najwyższej jakości tylko renomowanych producentów. Każdemu klientowi zapewnimy fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu oraz przeszkolenie z obsługi wypożyczonej maszyny. Wszyscy Nasi klienci wiedzą, że wynajem maszyn jest najlepszym rozwiązaniem. Płyną z tego szerokie korzyści finansowe. Wynajmowanie sprzętu jest o wiele tańsze niż jego zakup. Odpadają kłopoty typu zakup i sprzedaż maszyny, kosztowny serwis czy magazynowanie.

Zawsze dążymy do perfekcji w tym co robimy i staramy się wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom. Dzięki naszej Wypożyczalni każdy bardzo szybko doceni zalety wynajmu, tanim kosztem a zarazem profesjonalnie i ekspresowo podejdzie do remontu, budowy domu czy aranżacji ogrodu. Dla dopełnienia Naszej oferty wynajmu i Państwa wygody prowadzimy również sprzedaż osprzętu potrzebnego przy użytkowaniu Naszych maszyn.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naszych usług.

Nasza wypożyczalnia narzędzi znajduje się w odległości 18km od Miechowa,25km od Jędrzejowa,15km od Sędziszowa,14km od Kozłowa, 34km od Kazimierza Wielkiej,35km od Pińczowa,35km od Słomnik, 35km od Proszowic.