Systemy Monitoringu i
Systemy Alarmowe

Systemy zabezpieczeń to instalacje bezpieczeństwa występuj?ce w postaci systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz systemów telewizji przemysłowej.

2>Szanowni Państwo,

Naszym Klientom zapewniamy kompetentny serwis i doradztwo. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy.

Gwarantujemy najlepszą usługę za najlepsza cenę. Sprzęt, który jest w naszej ofercie kupujemy bezpośrednio u producentów, dzięki temu możemy zagwarantować bardzo dobre ceny, często najniższe na rynku. Jesteśmy liczącym się na rynku dystrybutorem, kupujemy dużo, dzięki czemu dostawcy udzielają nam dużych upustów, co gwarantuje atrakcyjne ceny dla naszych klientów.

PPHU-CALLISTO.PL - Kostka Brukowa Bruk-Bet Libet Jadar


Systemy Alarmowe / Systemu Monitoringu

Systemy zabezpieczeń to instalacje bezpieczeństwa występujące w postaci systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz systemów telewizji przemysłowej.

Wszystkie systemy zabezpieczeń powinny charakteryzować się prostą obsługą oraz niskim kosztem budowy, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej ochrony dla pomieszczenia.

Dysponujemy urządzeniami, które są dostosowane do zabezpieczeń klientów: małych firm, sklepów, szkół, domów, magazynów.


PPHU-CALLISTO.PL - Kostka Brukowa Bruk-Bet Libet JadarInstalacja

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprojektowaniem lub wykonaniem systemu alarmowego dla konkretnego obiektu, prosimy o kontakt i przesłanie opisu obiektu (wraz z charakterystyką jego otoczenia zewnętrznego) oraz założeń i wymagań stawianych przez Państwa, które powinny zostać zastosowane przy projektowaniu i instalacji.

Po otrzymaniu tych informacji przedstawimy możliwe warianty rozwiązań wraz ze szczegółowym kosztorysem projektu i montażu systemu dla każdej z proponowanych wersji.

Jeśli są Państwo w trakcie budowy domu lub innego obiektu, który chcieliby Państwo zabezpieczyć, wskazane jest, aby już na etapie projektowania lub budowy, skontaktować się z nami. Wówczas będzie można ustalić i zaprojektować miejsce zamontowania urządzeń w taki sposób, by nie kolidowały z innymi mechanizmami funkcjonującymi w obiekcie.

PPHU-CALLISTO.PL - Kostka Brukowa Bruk-Bet Libet Jadar


Kostka Brukowa Bruk-Bet Libet Jadar Chyżbet

  • Ewelina Machnik
  • Telefon kom: 535 111 118
  • Telefon:12/ 398 37 58
  • e-mail: biuro@pphu-callisto.pl

Systemy Alarmowe i Monitoringu

  • Przemysław Machnik
  • Telefon kom: 606 734 268
  • e-mail: alarmy@pphu-callisto.pl